Збільшити розмір шрифту

29.05.2023

Головна | Новини

У Дніпрі проведено нетворкінг на тему "Операції з корпоративними правами, реалізація активів боржника та особливості їх реєстрації, воєнно-цивільний контекст"

За ініціативи Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на базі Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відбувся правничий нетворкінг на тему: "Операції з корпоративними правами, реалізація активів боржника та особливості їх реєстрації, воєнно-цивільний контекст".
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук підкреслив, що Дніпропетровщина зараз є, в тому числі, юридичним хабом України. «В області проживає найбільша кількість переселенців. Щодня наші мешканці стикаються з необхідністю вирішення юридичних питань. Як юрист за фахом я дуже добре розумію, наскільки важливо швидко та якісно сьогодні відпрацьовувати ці питання. І під час воєнного стану вони мають свої особливості. Я дуже вдячний організаторам заходу та усім, хто долучився». 
Робочу частину зустрічі правників відкрив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.
Привітали учасників проректор ДДУВС, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Лариса Наливайко та головний національний експерт проєкту EU Project Pravo-Justice Ірина Жаронкіна. Також до слова були запрошені директор Департаменту з питань банкрутства Владислав Філатов, заступник Директора Департаменту - начальник Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Анатолій Лещенко та інші.
У нетворкінгу взяли участь представники Асоціація приватних виконавців України, Нотаріальна палата України, Національна асоціація арбітражних керуючих України та багато інших представників юридичної спільноти України.
Під час панельних дискусій детально обговорено питання:
— порядку здійснення реєстрації, реалізації та переходу права власності корпоративних прав;
— основних аспектів реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації обтяжень в Державних реєстрах;
— особливостей реалізації активів боржника в рамках виконавчого провадження та в процедурі банкрутства.
Результати обговорення традиційно втілились у проєкт пропозицій щодо вдосконалення профільних нормативно-правових актів.

"Сьогодні ми проводимо вже другий такий захід і я певен, що саме такі живі зустрічі, знайомства та обмін практичним досвідом роблять нашу професійну спільноту більш міцною та потужною. Вдячний кожному, хто знайшов можливість долучитись до нашого нетворкінгу як оффлайн, так і онлайн", - підсумував начальник Південного МУМЮ Тимофій Дудін.