Збільшити розмір шрифту

24.05.2024

Головна | Новини

Відбувся нетворкінг “Діяльність арбітражного керуючого в умовах воєнного стану: проблеми та виклики”

“Діяльність арбітражного керуючого в умовах воєнного стану: проблеми та виклики”. Саме цю тему розкрили сьогодні на нетворкінгу в Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса).

Захід відбувся за участю представників Міністерства юстиції України, Національної асоціації арбітражних керуючих, нотаріальної палати, державних реєстраторів, а також арбітражних керуючих та інших представників профільної спільноти зі всієї країни.

З вітальними словами та побажанням плідної дискусії до учасників звернулись:

* Микола Лукашук - голова Дніпропетровської обласної ради;

*Тимофій Дудін - начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);

* Владислав Філатов - директор Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України;

* Олександр Бондарчук - голова Національної асоціації арбітражних керуючих України;

* Ігор Стародубов - президент Всеукраїнської громадської організації “Союз експертів України”.

Модератором заходу виступила Ольга Захарова, заступниця начальника міжрегіонального управління, яка зауважила: "Війна, що триває, ставить перед нами нові проблеми та виклики, не оминаючи й сферу банкрутства. Існує потреба у роз'ясненні та обговоренні практичного застосування нормативних положень. Цей захід надасть можливість учасникам обговорити спірні питання, що стосуються банкрутства, та знайти шляхи їх вирішення у професійному колі."

"Ми проводимо подібні заходи не вперше, тому можна впевнено стверджувати, що саме ця подія стане ефективною платформою для розвитку професійної співпраці! Особлива подяка нашим гостям та кожному, хто знайшов можливість долучитись до нашого нетворкінгу як оффлайн, так і онлайн", - підсумував начальник Південного МУМЮ Тимофій Дудін.

Робочу частину нетворкінгу відкрив Владислав Філатов, директор Департаменту з питань банкрутства, висвітливши проблемні аспекти, такі як: інвентаризація майна боржника, задоволення вимог кредиторів, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях,та компенсація збитків від агресора.

Продовжили панельні дискусії:

-  Олена Бунякіна, голова відділення нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, з доповіддю на тему: “Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та припинення права власності на активи власників – боржників в процедурі банкрутства”.

- Світлана Медвєдєва, голова громадської організації «Спільнота реєстраторів», з темою “Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна та припинення права власності на активи власників – боржників в процедурі банкрутства”.

- Євген Іваненко, член Ради Національної асоціації арбітражних керуючих України, який розкрив проблематику стягнення збитків та компенсації за пошкоджені/знищені активи з держави агресора у процедурі банкрутства, завданих боржнику внаслідок збройної агресії проти України.

- Андрій Палкін, голова ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області, що відповів на проблемні питання, які виникають на практиці.

Результати обговорення традиційно втілились у проєкт пропозицій щодо вдосконалення профільних нормативно-правових актів.