Збільшити розмір шрифту

Зворотній звязок

До уваги громадян!

           У разі коли Вам стали відомі факти порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) чи його структурних підрозділів,  або підвідомчих установ, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити на телефони «гарячої лінії» відділу з питань запобігання і виявлення корупції Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (далі - відділ) або електронною поштою:

начальник відділу (Миколаївська  область) – Мигур Ірина Олександрівна, тел.: (0512)-47-61-12, електронна адреса: mk_ctopkorуpcia@ukr.net;

головний спеціаліст відділу (Миколаївська область) – Жукова Тетяна Миколаївна, тел.: (0512)-47-61-12, електронна адреса: mk_ctopkorуpcia@ukr.net;

головний спеціаліст відділу (Одеська область) – Волчек Гліб Олегович, тел.: (048)-705-18-14 електронна адреса: korupciya@od.minjust.gov.ua;

головний спеціаліст відділу (Дніпропетровська область) Булава Андрій Григорович, тел.: (056)-746-17-68, електронна адреса: antikor@dp.minjust.gov.ua.

        Особистий прийом громадян та працівників проводиться  начальником відділу другого і четвертого понеділка кожного місяця з 13.00 - 15.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, каб. 105.

        Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути без зазначення авторства (анонімно).
        Для зручності громадян розміщені скриньки для анонімних повідомлень, які знаходяться в приміщеннях Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) за адресами:

  • місто Миколаїв, вул. 8 Березня, 107;
  • місто Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34;
  • місто Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 21-А.

          Крім того функціонує електронна поштова скринька: mk_ctopkorуpcia@ukr.net через яку викривачі можуть здійснити повідомлення, а також на vykryvach_mk@ks.minjust.gov.ua для викривачів

          Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються Законом.
          Анонімні повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягають розгляду, якщо наведена у них інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. 

          Анонімні повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону України «Про запобігання корупції» підлягають перевірці у строк не більше 15 днів від дня їх отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують строк розгляду повідомлення до 30 днів від дня отримання таких повідомлень.

          У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.
          Анонімне повідомлення, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику. Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

ЗРАЗОК ФОРМИ ЗВЕРНЕННЯ