Збільшити розмір шрифту

Повідомити про корупційне правопорушення

Відділ з питань запобігання і виявлення корупції Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти вчинення працівниками органу корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції          (м. Одеса) та його територіальних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити електронною поштою на адресу: korupciya@od.minjust.gov.ua або через скриньку для повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», яка розміщена на І - поверсі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Одеса)

Зразок повідомлення про корупцію

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Віповідно до пункту 5 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене і працівником  органу без зазначення авторства (анонімно).

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Одеса) як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність передбачену законодавством.