Збільшити розмір шрифту

17.10.2018 проведено круглий стіл для працівників місцевих загальних судів Одеської області

17 жовтня 2018 року за участю працівників Головного територіального управління юстиції в Одеській області (далі ГТУЮ в Одеській області) в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області проведено робочу зустріч в форматі «круглого столу», в режимі відео конференції з працівниками місцевих загальних судів Одеської області у сфері міжнародного-правового співробітництва.

Від територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області в заході взяли участь в.о. начальника управління – Глущенко В.М., в.о. начальника відділу статистики –Марцинкевич Н.О. та головний спеціаліст відділу – Приймак Г.О.

Від Головного територіального управління юстиції в Одеській області взяли участь начальник ГТУЮ в Одеській області –Сауляк Р.В.; в.о. начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Переверзова К.В.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Ківало Л.В.; головний спеціаліст (з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини) відділу судової судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області –Дутчак Г.О.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Марієн І.І.

З боку Територіального управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області, організовано відео зв’язок з помічниками, секретарями судових засідань, суддями  в загальній кількості 96 осіб.

У ході заходу були висвітлені питання виконання міжнародних договорів з питань надання правової допомоги в судових справах щодо вручення документів, отримання доказів та визнання і виконання судових рішень відповідно до положень діючих Конвенцій. Також, головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області Ківало Л.В. проведено лекцію на тему: «Стягнення аліментів та інших видів сімейного утримання відповідно до міжнародних договорів». Зокрема обговорювалися новели законодавства в сфері міжнародного-правового співробітництва та проблемні питання у даній сфері.

 

Інформує відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області