Збільшити розмір шрифту

02.10.2018 проведено імпровізоване судове засідання для студентів ОНУ ім. І.І. Мечникова

Відповідно до Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення» та з нагоди святкування Дня юриста України працівниками відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області 02.10.2018 в Малиновському суді м. Одеси проведено імпровізоване судове засідання для студентів IV курсу  економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

В імпровізованому судовому засіданні було представлено одну з цікавих та резонансних  категорій судових справ, в яких приймає участь Головне територіальне управління юстиції в Одеській області – міжнародне викрадення дітей, відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року.

В рамках зазначеного судового засідання студентам було роз’яснено пріоритетність інтересів дітей та звернуто увагу на те, що охорона дитинства в Україні визнана загальнонаціональним пріоритетом.

Інформує відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області