Збільшити розмір шрифту

Лекція для студентів Національного університету «Одеська юридична академія»

26.11.2018 року з метою формування та підвищення правової свідомості громадян, першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області разом зі спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області в стінах Національного університету «Одеська юридична академія», проведено лекцію на тему «Міжнародне співробітництво», в рамках якої були розкриті три напрямки роботи відділу, а саме:

1. Організація взаємодії судів та інших органів державної влади у цивільних та кримінальних справах із компетентними Органами іноземних держав на підставі законів, міжнародних договорів України, та забезпечення виконання положень міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах.
2. Забезпечення за дорученням Міністерства юстиції України представництво інтересів позивачів на підставі Конвенції про цивільно – правові аспекти міжнародного викрадення дітей в судах області.
3. Організація діяльності регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області, в частині збирання доказів та проведення просвітницької роботи з громадянами України.

Інформує відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області