Збільшити розмір шрифту

Працівниками відділу в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області проведено робочу зустріч в форматі «круглого столу».

24 квітня 2019 року за участю працівників Головного територіального управління юстиції в Одеській області (далі - ГТУЮ в Одеській області) та адвокатів в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області проведено робочу зустріч в форматі «круглого столу», в режимі відео конференції з працівниками місцевих загальних судів Одеської області у сфері міжнародного-правового співробітництва.

Від територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області в заході взяли участь в.о. начальника управління - Глущенко В.М., начальник відділу  організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики - Акбарова І.М.

На зустрічі були присутні: заступник голови Ради адвокатів Одеської області - Костін Андрій, член Ради адвокатів Одеської області -
Козлов Олександр, адвокат, адвокатського об᾿єднання «Юрлайн» - Вовк Олександр.

Від Головного територіального управління юстиції в Одеській області взяли участь начальник ГТУЮ в Одеській області - Сауляк Р.В.; начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Переверзова К.В.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області –Ківало Л.В.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Міх Г.О.

У ході заходу були висвітлені питання щодо положень Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року  та Конвенції про отримання за кордоном доказів у цивільних або комерційних справах 1970 року.