Збільшити розмір шрифту

10.10.2019 проведено лекцію для учнів Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»

З нагоди участі у заходах присвячених «Тижню права», головними спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області проведено лекцію для учнів Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».  

Зустріч була відкрита головним спеціалістом (з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду справ людини) відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Мікуліною Тетяною Олександрівною,  та продовжено головними спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Стойковою Оленою Іванівною та Коваленко Анатолієм Анатолійовичем.

В ході проведення лекції висвітлено особливості притягнення до відповідальності неповнолітніх, роз’яснено з якого віку настає відповідальність та вид покарання за вчинення адміністративного або кримінального правопорушення.