Збільшити розмір шрифту

Склад конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" у Миколаївській області

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 08.01.2020 № 28-к "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" у Миколаївській області "

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 17.02.2020 № 324-к "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" у Миколаївській області " 

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 17.03.2021 № 570-к "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" у Миколаївській області" 

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 22.04.2021 № 860-к  від 17.03.2021 № 570-к "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" у Миколаївській області"