Збільшити розмір шрифту

Склад конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" в Одеській області

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 08.01.2020 № 19-к "Про утворення  конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" в Одеській області" 

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 31.01.2020 № 237-к "Про визначення особи, яка виконуватиме функції другого адміністратора під час проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії "Б" і "В"

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 12.10.2020 № 2330-к "Про визначення особи, яка виконуватиме функції дргого адміністратора під час проведення конурсу на зайняття посад державної служби категорії "Б" і "В".

Наказ Південного міжрегіонального управління Мінстерства юстиції (м. Одеса) від 30.03.2021 № 657/К "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорії "Б" і "В" в Одеській області

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 27.04.2021 №902/К "Про внесення змін до складу конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" в Одеській області"

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 28.04.2021 №931/К "Про внесення змін до додатку до наказу Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 30 березня 2021 року  №657/К  "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" в Одеській області"

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 05.05.2021 № 1030/К  "Про внесення змін до додатку до наказу Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 30 березня 2021 року  №657/К  "Про утворення конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В" в Одеській області" 

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 21.09.2021 № 2437/К "Про визначення особи, яка виконуватиме функції другого адміністратора під час проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії "Б" і "В" в Одеському регіоні"

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 18.02.2022 № 522-к " Про внесення змін до складу конкурсної комісії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"  в Одеській області"