Збільшити розмір шрифту

Найпоширеніші запитання щодо порядку отримання довідки з єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Як отримати довідку з єдиного державного реєстру ОСІБ,

ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ?

 

Фізичні та юридичні особи можуть отримати інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, безоплатно в онлайн-режимі, шляхом її формування у системі Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення за допомогою  електронного цифрового підпису, вхід до системи доступний за посиланням https://corruptinfo.nazk.gov.ua/.

 

До якого числа потрібно подати щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування ?

17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

Крім того, суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію перед звільненням або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

 

Інформує сектор з питань

запобігання та виявлення корупції

Південного міжрегіонального управління

Міністерства юстиції (м. Одеса)