Збільшити розмір шрифту

13.04.2023

Головна | Новини

З початку 2023 року державними виконавцями Дніпропетровщини стягнуто майже 54 млн грн на користь бюджету й державних цільових фондів

Виконання рішень на користь держави – пріоритетний напрямок роботи органів ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса). З метою забезпечення надходження до бюджету податків, зборів, штрафів, а також інших стягнень на користь держави, державними виконавцями Дніпропетровської області вживаються дієві заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку визначеному виконавчими документами та чинним законодавством.

До прикладу, нещодавно з житлово-комунального підприємства у місті Першотравенськ стягнуто на користь Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області борг (недоїмка) зі сплати єдиного соціального внеску у розмірі понад 1,8 млн грн.

З комунального підприємства м. Нікополь на користь держави в особі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області стягнуто штраф за порушення законодавства про працю та зайнятість населення в розмірі 500 тис грн.

А за результатами вжитих державним виконавцем зі смт. Софіївка виконавчих дій, зокрема, арешту майна та коштів, розшуку автотранспортного засобу, з боржника, який неодноразово керував транспортним засобом у нетверезому стані, стягнуто штрафів на користь держави на загальну суму більше ніж 125 тис грн.

У цілому, з початку 2023 року стягнуто майже 54 млн грн на користь бюджету й державних цільових фондів, завдяки заходам примусового виконання рішень, вжитим державними виконавцями Дніпропетровської області, які продовжують активно працювати в цьому напрямку.