Збільшити розмір шрифту

13.04.2023

Головна | Новини

Семінар-навчання представниками Ленінського районного суду м. Запоріжжя

В рамках взаємодії з місцевими судами міста Запоріжжя, з метою висвітлення практичних питань виконання міжнародних конвенцій та договорів України у цивільних та кримінальних справах днями спеціалістами сектору судової роботи та міжнародної правової допомоги у Запорізькій області Управління судової роботи та міжнародної правової допомоги Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено семінар-навчання з суддями та помічниками Ленінського районного суду м. Запоріжжя.

Під час заходу спеціалісти Сектору:

- ознайомили присутніх з основними міжнародними договорами України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах;

- надали методично-практичну допомогу з питань виконання міжнародних домовленостей України;

- висвітлили основні помилки та проблемні питання, які виникають у зв’язку з виконанням доручень та розглядом клопотань іноземних судів.

Окремо наголосили на необхідності сумлінного виконання судами доручень Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини щодо збору доказів та вчасного надсилання копій матеріалів у справах, що перебувають у провадженні Європейського суду з прав людини, а також іншої інформації, необхідної для забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Детальну інформацію про судову роботу та міжнародну правову допомогу  ви знайдете на офіційному сайті Південного за посиланням httpss://bit.ly/3KXrfco