Збільшити розмір шрифту

14.04.2023

Головна | Новини

Взято участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Соціально-гуманітарні виміри правової держави” ДДУВС

Сьогодні заступниця начальника Південного МУМЮ Ольга Захарова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Соціально-гуманітарні виміри правової держави”, яка проходила у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

До участі у заході долучились, у тому числі в режимі онлайн: студенти, викладачі закладів вищої освіти України та світу, вчені, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти із різних країн, зокрема, Чеської Республіки, Індії, Канади, Греції, Китаю тощо.

Метою проведення конференції стало обговорення  соціально-гуманітарних аспектів правової держави, як основи розвинутого громадянського суспільства.

Особливу увагу було приділено актуальним проблемам розвитку держави та суспільства в умовах війни, трансформації влади та законодавства, політико-правовим проблемам міжнародного простору, національним пріоритетам гуманітарного розвитку України, гендерної рівності як складової правової держави, освітнім трендам сучасності.

Ольга Захарова у своїй промові зауважила, що конференція стане поштовхом для подальшого розвитку науки та практики у сфері імплементації соціально-гуманітарних засад в нашій країні. Вона побажала учасникам заходу продуктивної роботи, творчого обміну думками, наснаги в науково-дослідницькій, педагогічній та практичній діяльності, які стануть поштовхом для розвитку нашої держави, нашої Перемоги.