Збільшити розмір шрифту

21.04.2023

Головна | Новини

Проведено засідання колегії щодо підсумків роботи відділів з питань нотаріату, державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів південно-східного регіону за 2022 рік

Повномасштабна агресія російської федерації вносить суттєві корективи в усі сфери життя українців, і завдання органів держави, зокрема, міжрегіонального управління максимально  їх враховувати, щоб забезпечити для громадян надання якісних послуг.

 

Про підсумки роботи державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів та результати роботи відділу з питань нотаріату у Дніпропетровській області доповіла начальниця відділу Кристина СЕЛІВАНОВА.

Про результати роботи за відповідним напрямом у Запорізькій та Кіровоградській областях, у режимі Zoom- конференції доповідали керівники відділів Олексій ДОЛГОПОЛОВ та Яніна ГРЕЧИНСЬКА .

 

До участі у колегії в режимі відеозв’язку доєдналися члени колегії та 77 нотаріусів з трьох областей.

Так, під час доповідей до відома присутніх були доведені загальні статистичні показники по трьох областях щодо:

  • роботи державних нотаріальних контор, приватних нотаріусів;

  • результатів перевірок державних та приватних нотаріусів;

  • результатів розгляду звернень;

  • стану аналітико-методичної роботи.

Підсумовуючи засідання колегії, начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофій ДУДІН висловив подяку присутнім за виконання своїх обов’язків на належному рівні у складний для країни час. Разом з тим, відзначив Грамотами державних та приватних нотаріусів південно-східного регіону за сумлінну самовіддану працю та високий професіоналізм пов’язаний із реалізацією державної правової політики.

Разом до Перемоги!