Збільшити розмір шрифту

24.04.2023

Головна | Новини

Проведено інтерактивну лекцію для магістрів ДНУ ім. Олеся Гончара

Днями начальницею відділу з питань нотаріату у Дніпропетровській області Управління нотаріату Кристиною Селівановою проведено інтерактивну лекцію для магістрів кафедри адміністративного і кримінального права юридичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара спільно з викладачами кафедри Оленою Лаховою та Євгенією Кобрусєвою.
На зазначеному заході обговорювалися питання:
- реорганізації територіальних органів Міністерства юстиції;
- проблемні питання та особливості функціонування установ нотаріату південно-східного регіону в умовах воєнного стану.
«Пріоритетним завданням міжрегіонального управління юстиції у сфері нотаріату на сьогоднішній день залишається координація та забезпечення злагодженої роботи установ нотаріату у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях в умовах повномасштабної війни. Наші нотаріуси самовіддано продовжують надавати нотаріальні послуги вчасно та якісно, не дивлячись на суттєві зміни у чинному законодавстві та боєву обстановку в Україні», - підкреслила Кристина Селіванова.
Додатково було приділено увагу питанням впровадження принципу безбар‘єрності в систему нотаріального обслуговування населення, а також гендерної рівності як інноваційної складової державної політики, її важливості у системі нотаріату.
В рамках тематики лекції також було розглянуто тему «Особливості посвідчення довіреностей та заповітів начальниками (командирами) збройних формувань в умовах воєнного стану» та обговорено презентаційний матеріал з майбутніми юристами.