Збільшити розмір шрифту

27.04.2023

Головна | Новини

Участь в IV Міжнародній конференції Центральноукраїнського інституту розвитку людини Університету «Україна»

Днями відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин» у Центральноукраїнському інституті розвитку людини Університету «Україна». Участь у ній взяв головний спеціаліст сектору судової роботи та міжнародної правової допомоги у Кіровоградській області Управління судової роботи та міжнародної правової допомоги Олег ДЕРЕВ’ЯНКО.

Метою конференціє стало обговорення наукових досягнень, сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих у сфері наукових досліджень, пов’язаних з правом та соціально-економічними відносинами, а також обмін науково-практичним досвідом.

До участі у заході долучились, в тому числі онлайн: представники органів державної влади, студенти, викладачі закладів вищої освіти України, Польщі й Казахстану.

Під час доповіді Олег ДЕРЕВ’ЯНКО приділив особливу увагу, зокрема:

- основним напрямкам роботи міжрегіонального управління;

- сфері міжнародно-правового співробітництва;

- застосуванню на практиці положень міжнародних договорів у сфері цивільного і кримінального судочинства, зокрема, й у сфері аліментних зобов’язань.

Наприкінці конференції учасники подякували за цікаві та змістовні доповіді та зауважили, що подібні заходи сприяють розширенню та поглибленню нових знань, пошуку наукового та виробничого партнерства.