Збільшити розмір шрифту

28.04.2023

Головна | Новини

До уваги державних реєстраторів!

29 березня 2023 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1158/5 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 березня 2023 року за № 539/39595, яким затверджено оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які почнуть діяти з 01 травня 2023 року.

Звертаємо увагу, що впроваджено нову форму заяви – форма 9 «Заява щодо державної реєстрації зміни учасника юридичної особи, вимоги нотаріального засвідчення/посвідчення». Зауважуємо, що це окремий вид форми заяви, коли у разі подання документів для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, заявником виступає саме учасник юридичної особи, а не уповноважений представник юридичної особи.

Також акцентуємо Вашу увагу, що форми заяв не містять окремого поля для підписанта, але кожна заповнена сторінка заяви підписується заявником в нижній частині аркуша заяви (не в окремому полі).

 Оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, можна переглянути за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan