Збільшити розмір шрифту

01.05.2023

Головна | Новини

Продовжується робота щодо підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Протягом квітня 2023 року відділом взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) продовжувалась робота з державними реєстраторами південного та південно-східного регіону.

Спеціалістом відділу РАЙЧУК Єлизаветою проведено 2 онлайн семінари-тренінги для державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Одеської та Запорізької областей, в яких взяли участь представники 21 суб’єктів державної реєстрації.

Під час заходів обговорено порядок та особливості державної реєстрації виходу учасника з товариства з обмеженою відповідальністю та розглянуто судову практику із зазначених питань.

ЛЕОНОВОЮ Юлією та СПІВАКОМ Андрієм  проведено 4 онлайн семінари-тренінги та онлайн брифінг для державних реєстраторів нерухомості, під час яких розглянуто особливості виконання рішень судів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (теоретичний аспект).

У заходах та обговоренні взяли активну участь державні реєстратори 76 суб’єктів державної реєстрації прав.