Збільшити розмір шрифту

03.05.2023

Головна | Новини

За І квартал 2023 року державними виконавцями Запорізької області стягнуто понад 52 млн грн аліментних платежів на користь 7 542 дітей

Забезпечення належного виконання рішень про стягнення аліментів є гарантією захисту прав дитини на гідне утримання і всебічний розвиток.

З метою захисту прав найменших громадян нашої країни, державні виконавці Запорізької області застосовують до неплатників дієві заходи примусового виконання рішень, в результаті яких впродовж I кварталу 2023 року  отримали аліменти на суму понад 52 млн грн 7 542  дитини .

Наприклад, державним виконавцем відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) було вжито заходи примусового виконання до боржника, який повністю сплатив заборгованість у розмірі понад 346 тис грн, що підтверджується заявою стягувача.

А завдяки діям державного виконавця Комунарського відділу державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) боржник повністю сплатив заборгованість у розмір понад 160 тис грн. Крім того,  з боржника було стягнуто понад 16 тис грн виконавчого збору на користь держави.

Вказані виконавчі дії спонукають платників аліменти сплачувати аліменти регулярно, щоб уникнути застосування до них заходів примусового виконання рішення, таких як:

  • звернення стягнення на кошти й майно боржника;

  • застосування тимчасових обмежень у праві виїзду за межі України;

  • керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю;

  •  штрафні санкції.

Слід зазначити, що дана категорія виконавчих документів залишатиметься і надалі пріоритетним напрямком роботи органів ДВС.

Вчасно сплачуйте аліменти та бережіть себе!