Збільшити розмір шрифту

11.05.2023

Головна | Новини

Участь у заході зі студентами Запорізького національного університету

Організація інформаційних заходів зі студентами є важливим елементом у процесі вибору майбутньої кар'єри в галузі права.

Під час зустрічі, що відбулась за ініціативою Дмитра ЛУЦА, доцента кафедри цивільного права юридичного факультету Запорізького національного університету, студенти були ознайомлені з діяльністю Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /м. Одеса/ в умовах воєнного стану.

Спікерами семінару були:

-заступниця начальника ПМУМЮ Ольга ЗАХАРОВА;

-начальник відділу з питань нотаріату  питань нотаріату у Запорізькій області  Управління нотаріату Олексій ДОЛГОПОЛОВ; 

-начальниця  відділу державної реєстрації актів цивільного стану  у Запорізькій області Управління державної реєстрації Тетяна МЕХТІЄВА.

На семінарі Ольга ЗАХАРОВА   розповіла студентам про історію становлення  органів юстиції, основні завдання та функції структурних підрозділів. Вона зауважила, що  попри всі труднощі працівники юстиції продовжують гідно виконувати свої обов’язки та стояти на захисті юридичного фронту нашої країни.

Тетяна МЕХТІЄВА детально розкрила пріоритетні напрями роботи органів ДРАЦС, зокрема, акцентувала увагу на складну, але вкрай необхідну працю у відділах ДРАЦС, які знаходяться на територіях можливих бойових дій та в тимчасовій окупації.

“Працюємо та вдосконалюємося задля того, щоб кожен українець міг отримати якісні державні послуги” - наголосила вона.

Олексій ДОЛГОПОЛОВ доповів про головні аспекти діяльності у сфері нотаріату та зазначив, що не дивлячись  на страшні події, які випали на долю українського народу у зв’язку з підступною війною, розв’язаною російською федерацією, велика кількість нотаріусів по всій території України продовжують працювати та надавати нотаріальні послуги, виконуючи свій професійний обов’язок.

Учасники заходу активно взяли участь у дискусії та отримали корисну інформацію для правильного вибору професії.