Збільшити розмір шрифту

27.09.2023

Головна | Новини

Безбарְ’єрність: рівний доступ до можливостей

Упродовж вересня 2023 року спеціалістами Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Одеса) проведено ряд семінарських занять з працівниками органів державної виконавчої служби області щодо створення безбар’єрного середовища в Україні – простору необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного.

Особливу увагу приділено важливості створення фізичної безбар’єрності. Це поняття охоплює усі об’єкти фізичного оточення доступні для всіх соціальних груп незалежно від віку, стану здоров’я, інвалідності, майнового стану, статі, місця проживання та інших ознак.

Наразі, нашою державою створюються спеціальні умови для реалізації громадянами своїх прав і свобод. Адже лише безбар’єрне та відкрите суспільство, де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, і знає, що у нього є рівний доступ до можливостей, має перспективи для розвитку.

Детальніше про нові стандарти доступності та інклюзії слухачі семінраського заняття дізналися з «Довідника безбар’єрності» за посиланням https://bf.in.ua

#безбар’єрність