Збільшити розмір шрифту ДІЯ

29.09.2023

Головна | Новини

Державними виконавцями Дніпропетровщини за рахунок стягнення заборгованостей поповнено державний бюджет на десятки мільйонів гривень

Державними виконавцями Дніпропетровської області вживаються дієві заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом й чинним законодавством. Так, упродовж вересня 2023 року державними виконавцями Другого Правобережного відділу ДВС у Чечелівському та Новокодацькому районах міста Дніпра, Інгулецького та Покровського відділів ДВС у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області за рахунок стягнення  заборгованостей поповнено державний бюджет на десятки мільйонів гривень.

Наприклад, в ході виконавчих проваджень два підприємства-боржника з міста Кривий Ріг сплатили майже по 24 млн грн кожне на користь Головного управління Пенсійного Фонду України. Ще одним підприємством-боржником, розташованим у місті Дніпрі, відповідно до рішення суду погашена майже 7-мільонна заборгованість на користь Державної служби України з надзвичайних ситуацій. А під час вчинення виконавчих дій в рамках іншого виконавчого провадження з мешканця міста Дніпра стягнуто штрафи за порушення митних правил на користь держави на загальну суму майже 2 млн грн, а також виконавчий збір та витрати виконавчого провадження у повному обсязі.