Збільшити розмір шрифту ДІЯ

13.11.2023

Головна | Новини

Благодійний шаховий турнір “Право на хід”

09 грудня 2023 року в Одесі вчергове відбудеться благодійний турнір “Право на хід” із швидких шахів серед юристів на підтримку Збройних Сил України, який символічно проходить напередодні Міжнародного дня прав людини. 
 
Тож запрошуємо до участі юристів України: суддів, адвокатів, нотаріусів, приватних практиків, виконавців, арбітражних керуючих, співробітників юридичних компаній, науковців, представників органів державної влади та місцевого самоврядування тощо. 
 
Звертаємо увагу, що для участі в заході обов’язкова попередня реєстрація: на електронну адресу society@od.minjust.gov.ua учасники мають надати інформацію, в якій вказати ПІБ, посаду, рейтинг, контактний телефон та підтвердження сплати внеску за участь у турнірі. 
Змагання будуть проводитись за швейцарською системою у 7 турів, де учасникам буде надаватись 10 хвилин на партію з додаванням 10 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого. У випадку рівності додаткових показників 1, 2 і 3 місця учасники грають контрольні матчі – 10 хвилин партія з додаванням 10 секунд. 
 
Організатори: 
Територіальне управління ДСА  України в Одеській області
П'ятий апеляційний адміністративний суд
Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
Одеська міська федерація шахів
 
Розклад турніру: 
10:00 – 10:30 Реєстрація учасників 
10:30 – 16:00 Відкриття турніру, змагання 
16:30 – Закриття турніру, нагородження переможців, відзначення найкращих учасників