Збільшити розмір шрифту

06.12.2023

Головна | Новини

Проведено конкурс дитячої творчості «Світ очима дитини — 2023»

Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) вже традиційно проведено конкурс дитячої творчості «Світ очима дитини — 2023».

Цього року захід, спрямований на підтримку військових, зокрема, працівників органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області, які перебувають на службі в лавах Збройних Сил України, пройшов без визначення переможців.

Дуже символічно, що відтепер 06 грудня відзначають і День Збройних Сил України, і День Святого Миколая Чудотворця, який вважається покровителем сиріт, бідних, хворих, ув'язнених, мандрівників, військових та дітей.

Щоб підтримати захисників України та виразити глибоку повагу й безмежну вдячність, діти працівників органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області разом з батьками підготували для них корисні речі, здатні зігріти душу й тіло у зимову пору року, а саме: в’язані шкарпетки, шарфи, обереги, смаколики, свічки, поробки, малюнки, а також листівки з найкращими побажаннями для бійців.  У кожен виріб дітлахи вклали частку свого тепла, віру в світле та мирне майбутнє Батьківщини.

Тож, наші “миколайчики” вже прямують до військовослужбовців, щоб привітати їх із професійним святом та прийдешніми зимовими святами. А учасники заходу теж отримали чарівні подарунки від Миколая Чудотворця!

Вітаємо захисників України, віримо у найкраще, наші Збройні Сили та Перемогу!