Збільшити розмір шрифту

07.12.2023

Головна | Новини

Взято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми державотворення та правозастосування”

Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми державотворення та правозастосування”. У заході взяли участь понад 60 учасників з різних міст України, частина з яких долучилися до розмови у режимі відеозв'язку. Серед присутніх були представники наукової, правничої спільноти кращих навчальних закладів країни, судді, представники органів влади, народні депутати України, аспіранти та здобувачі вищої освіти.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Ольга Захарова. Вона привітала учасників конференції та звернула увагу, що проведення таких заходів, особливо в нинішніх реаліях, а також на передодні Міжнародного Дня захисту прав людини та Всеукраїнського тижня права підкреслює необхідність дотримання прав людини всіма учасниками суспільно-правових відносин.

«Практика застосування законодавства в умовах повномасштабної війни показала, що наразі існує багато неузгодженостей, невизначеностей між різними сферами правового регулювання. Під час війни така ситуація є неприпустимою як на деокупованих територіях, так і там де ведуться бойові дії»: наголосила Ольга Захарова. Вона також побажала учасникам заходу успішної реалізації поставлених завдань, творчого натхнення та плідних дискусій.