Збільшити розмір шрифту

08.02.2024

Головна | Новини

Державними виконавцями Кіровоградської області стягнуто понад 33 млн грн аліментів на утримання майже 6 тис дітей

У Кіровоградській області державні виконавці продовжують забезпечувати виконання рішень суду щодо стягнення аліментів на утримання дітей. Це важливий вектор діяльності, спрямований на захист прав дітей. 

За підсумками минулого року відділами ДВС Кіровоградської області було стягнуто понад 430 млн грн аліментів на користь понад 10 тис дітей. Ця цифра свідчить про наполегливу роботу державних виконавців у вказаному напрямку, адже дані кошти є важливою складовою повноцінного розвитку маленьких українців. 

Так, лише за січень 2024 року було стягнуто понад 33 млн грн аліментів на утримання майже 6 тис дітей. 

Одним з успішних прикладів ефективної роботи є  дії державного виконавця Новгородківського відділу ДВС у Кропивницькому районі, який з арештованих рахунків боржника стягнув річну заборгованість по аліментах на утримання однієї дитини в сумі 266 тис грн та 41 тис грн штрафу. 

Також варто відзначити роботу державного виконавця Фортечного відділу ДВС у місті Кропивницькому, який також шляхом накладення арешту на рахунки та майно з боржника стягнув трирічну заборгованість по аліментах на утримання чотирьох дітей у сумі 120 тис грн та 36 тис грн штрафу. 

Зауважимо, що виконавець обчислює розмір заборгованості зі сплати аліментів щомісяця, тому у разі якщо боржник сплачує аліменти самостійно стягувачу, квитанції (або їх копії) про перерахування аліментів повинні надатися виконавцю не пізніше наступного робочого дня після сплати. Це не лише забезпечує правильний облік заборгованостей, але й є запорукою того, що на майно боржника не буде накладено арешт. 

Піклуйтесь про своїх дітей! Сплачуйте аліменти вчасно!