Збільшити розмір шрифту

14.03.2024

Головна | Новини

У Кропивницькому відбувся «круглий стіл» на тему: «Актуальні питання оформлення документів, пов’язаних з отриманням допомог пораненими військовослужбовцями, виплат сім’ям загиблих військових та відстрочкою від мобілізації»

У Кропивницькому відбувся «круглий стіл» на тему: «Актуальні питання оформлення документів, пов’язаних з отриманням допомог пораненими військовослужбовцями, виплат сім’ям загиблих військових та відстрочкою від мобілізації».

 У заході взяли участь представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Кіровоградської області, відділу з питань нотаріату у Кіровоградській області, органів реєстрації актів цивільного стану, а також нотаріальної спільноти.

"Спільна робота органів юстиції, нотаріальної спільноти та центрів підтримки воїнів та їх родин є ключовою для забезпечення прав та підтримки наших захисників. Разом ми зможемо надати необхідну допомогу пораненим військовим та сім’ям загиблих воїнів. Об'єднавши наші зусилля для спільної мети, ми зможемо зробити більше для громадян нашої Батьківщини", – зазначив Андрій Грималюк, регіональний координатор Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса).

Під час  обговорення учасники «круглого столу» звернули особливу увагу на проблемні питання, з якими стикаються військовослужбовці та їх родини у разі необхідності засвідчення справжності підпису нотаріусами на їх заявах, а також засвідчення вірності копій документів, необхідних при оформленні різних документів. Разом з тим, визначили шляхи вирішення складних ситуацій, які виникають при оформленні документів.

Дякуємо всім учасникам заходу за активне обговорення та злагоджену командну роботу.