Збільшити розмір шрифту

15.03.2024

Головна | Новини

Взято участь у VIII Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти» ДДУВС

Понад 150 учасників із різних країн світу сьогодні об'єднала в Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ  VIII Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти». 

Разом із заступником директора Департаменту приватного права Міністерства юстиції України Анатолієм Лещенком у конференції взяв участь і начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофій Дудін.  

Враховуючи глобальність та багатовекторність теми наукового зібрання, до конференції долучились представники міжнародних організацій, органів державної влади, судових і правоохоронних органів, закордонних та українських наукових установ, експертного середовища та громадських об’єднань, а також освітянської спільноти. 

Представники юстиції приєдналися до привітань з нагоди 58-ї річниці створення навчального закладу, побажали успіхів і розвитку, а  також подякували за тісну спільну співпрацю з органами юстиції. 

“В умовах збройної агресії росії проти України питання міжнародної та національної  безпеки є актуальним як ніколи. Воно беззаперечно стало  питанням світового масштабу. Кожен злочин рф не залишеться безкарним”, - зазначив Анатолій Лещенко 

Під час заходу учасники обмінялись досвідом з вирішення правових, соціальних і економічних проблем у забезпеченні національної та міжнародної безпеки. 

Конференція вже традиційно стала платформою для обміну позиціями та досвідом. Сподіваємося, що ДДУВС і надалі продовжуватиме займати провідне місце серед наукової та юридичної спільноти України.