Збільшити розмір шрифту

15.03.2024

Головна | Новини

Відбувся правничий нетворкінг «Виклики та перспективи у сфері державної реєстрації прав на знищене, пошкоджене майно. Об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому»

Про правничий нетворкінг «Виклики та перспективи у сфері державної реєстрації прав на знищене, пошкоджене майно. Об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» від начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофія Дудіна:
"Війна не дає жити нормальним життям. Росія не дає жити та вбиває щодня. Сьогодні — ракетний удар по Одесі з десятками жертв. На третьому році повномасштабної війни вже немає слів, окрім слів співчуття постраждалим. А нам залишається підтримувати фронт та тримати тил. Зі слів подяки Збройним Силам України ми розпочали і наш сьогоднішній великий правничий нетворкінг. І, оскільки наші зустрічі для того і проводяться, щоб перетворити теоретичне у прикладне, ЗСУ ми подякували теж не лише словом, але й ділом. З самого початку війни Південне міжрегіональне управління юстиції в міру своїх сил допомагає захисникам на фронті та колегам в тилу. Дрони, автівки, паливо, медикаменти, одяг, їжа — всім, чим можемо. І, разом з усіма вами, цього тижня нам вдалось закрити збір та придбати ноутбук для нашого колеги, який зараз служить у підрозділі ударних безпілотних авіакомплексів. До війни Олег працював техніком із системного адміністрування відділу ДРАЦС, а сьогодні я мав за честь передати потрібну техніку Олегу вже як командиру взводу. Допомога ЗСУ стала доброю традицією, продовжувати яку ми всі вважаємо нашим обов’язком. Як вже заведено: після публічного звіту перед нами нова задача. Але про це — в наступному дописі. Повертаючись до нетворкінгу, то, як завжди, підготовка до такого заходу триває набагато довше, ніж сама зустріч. Обираються теми, готуються та з'їжджаються з різних міст спікери. А в цікавих діалогах та гарячих дискусіях час не відчувається. Наче щойно привіталися, а вже бачиш недвозначні погляди адміністраторів зали. Погляди на нас та на годинник. І, з одного боку, стільки залишається не проговореного, але з іншого — щиро та з нетерпінням чекаєш наступної зустрічі. Знаю, що сьогодні нас спіткали і технічні проблеми — на жаль, не всі охочі змогли приєднатись до нас онлайн. Але ми вже маємо плани на найближчий час і вміємо працювати над помилками. Тож, до наступного разу усунемо їх всі.
Дякую всім за участь та підтримку, і до нової зустрічі!"