Збільшити розмір шрифту

20.03.2024

Головна | Новини

Оголошення на вакантні посади державної служби категорії В

Відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану»  від 12.05.2022 № 2259 (далі – Закон 2259), Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса) оголошує прийом документів на наступні вакантні посади державної служби:

Одеська область:

головний спеціаліст відділу документування в Одеській області Управління організаційного забезпечення, документообігу та контролю Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), строкова.

 

Кандидати, які бажають прийняти участь у співбесіді, направляють на електронну пошту Управління персоналу kadru_obljust@ukr.net до 17:00 21 березня 2024 року наступні документи:

-                      заяву (зразок додається);
-                      заповнену особову картку встановленого зразка, затвердженої наказом Національного агентства України з питань державної служби від 19.05.2020 № 77-20;
-                      документи, що підтверджують наявність громадянства України;
-                      документи, що підтверджують наявність освіти;
-                      документи, що підтверджують досвід роботи (за необхідності)

Співбесіда з кандидатами відбудеться о 9:00 22 березня 2024 року  за допомогою платформи для проведення онлайн-занять та відеоконференцій Zoom. Доступ до якої буде повідомлено додатково, але не пізніше ніж за один робочий день до початку проходження співбесіди, зокрема за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку або на електрону адресу кандидатів.

Також, додатково повідомляємо, що граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.