Збільшити розмір шрифту

28.03.2024

Головна | Новини

Реєстрація, зміни та припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи

Якщо вам необхідно зареєструвати, внести зміни або припинити існування громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, ми підготували для вас короткий огляд того, що необхідно знати. Отже:

1. Державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» шляхом повідомлення про утворення такого громадського об’єднання.

2. Для повідомлення про утворення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подаються такі документи:

* заява про державну реєстрацію громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи;

* примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення про утворення громадського об’єднання;

* відомості про засновників громадського об’єднання (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса місця проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи; її найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код - для юридичної особи);

* відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), контактний номер телефону та інші засоби зв’язку).

3. Для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться у Єдиному державному реєстрі, подаються заява про державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

4. Для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства в громадському об’єднанні, що не має статусу юридичної особи, член керівного органу (крім керівника) подає копію заяви про зупинення (припинення) ним членства до відповідних статутних органів громадського об’єднання з відміткою про її прийняття.

5. Для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, про його саморозпуск.

Більше інформації  про реєстрацію, зміни та припинення громадських об’єднань, а також контакти спеціалістів, які нададуть консультації у кожному регіоні,  дивіться тут -   https://just-dnipro.gov.ua/?view=cat&category=54.