Збільшити розмір шрифту

01.04.2024

Головна | Новини

Як нотаріусам підключитися до Реєстру пошкодженого та знищеного майна: крок за кроком

За державною програмою "єВідновлення" при посвідченні договорів купівлі-продажу за житлові сертифікати обов'язковим етапом у роботі нотаріуса є підключення до Реєстру пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ). Але як саме це зробити? Отже, до вашої уваги 5 кроків, які допоможуть швидко зареєструватися в РПЗМ (https://rpm.renovation.gov.ua/officer/login ):

 Крок 1: Заповнення супровідного листа

Перш ніж розпочати, заповніть супровідний лист на бланку нотаріуса за цим посиланням: https://surl.li/sdjcv

 Крок 2: Заповнення таблиці

Завантажте та заповніть таблицю, доступну за цим посиланням: https://npu.ua/wp-content/uploads/2023/12/rpzm_shablon.xlsx
Це обов'язковий етап у процесі підключення до системи.

 Крок 3: Підготовка копії свідоцтва

Підготуйте засвідчену належним чином копію свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

 Крок 4: Відправлення документів

Якщо ви обираєте паперову форму подання, то підписані та засвідчені належним чином документи надсилайте за адресою: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24.

У разі обрання електронної форми подання, підпишіть супровідний лист за допомогою кваліфікованого електронного підпису нотаріуса (КЕП) і надішліть повний пакет документів на електронну пошту: rpzm@renovation.gov.ua.

 Крок 5: Очікування розгляду

Очікуйте розгляду вашої заяви протягом 2-5 днів. Після отримання доступу до РПЗМ ви отримаєте повідомлення на вказану електронну пошту.

Якщо виникнуть питання звертайтесь за допомогою до контактів техпідтримки: reestr-support@renovation.gov.ua, 073 328-77-73.

Додатково зазначимо, що інформацію щодо переліку нотаріусів, яким надано доступ до РПЗМ можна отримати за посиланням: https://surl.li/pyiuc