Збільшити розмір шрифту

02.04.2024

Головна | Новини

У Дніпрі відбувся тенінг для юристів та адвокатів з системи БВПД

Війна — надзвичайно складний виклик, який поставив перед українцями інші завдання та перешкоди. Цей виклик потребує постійного самовдосконалення та навчання, щоб ефективно долати усі труднощі на нашому шляху.

Сьогодні, у Дніпрі, за ініциативи Норвезької ради у справах біженців відбувся тренінг для юристів та адвокатів з системи БВПД, який став важливою подією для всіх, хто має справу з наданням правової допомоги громадянам. У заході взяли участь понад 20 осіб, серед яких були представники:

  • Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);
  • Норвезької ради у справах біженців в Україні;
  • Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації;
  • адвокатської спільноти міста Дніпра, Запоріжжя та Дніпропетровської області;
  • Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Дніпропетровській області.

На тренінгу обговорювалися такі актуальні теми, як компенсація за зруйноване чи знищене житло, а також оновлений порядок призначення грошової допомоги ВПО. На різноманітних практичних прикладах учасники могли закріпити отримані знання та навички.

Особливу увагу привернули доповіді Кристини Селіванової, начальниці Управління нотаріату Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) та Яни Пилипенко, керівниці Центрального відділу з питань нотаріату Управління нотаріату. Вони розкрили наступні важливі питання:

  • оформлення спадщини у разі якщо нотаріус припинив свою діяльність, а також у разі відсутності правовстановлюючих документів;
  • продовження ведення спадкової справи, яка була відкрита іншим нотаріусом до 24.02.2022 році.

Руслан Русаков, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації, розкрив основні аспекти оренди та продовження договорів оренди земельних ділянок, які знаходяться на території проведення активних бойових дій.

Щиро дякуємо всім учасникам за цікаву та корисну зустріч, яка сприятиме підвищенню якості надання правової допомоги громадянам.