Збільшити розмір шрифту

04.07.2024

Головна | Новини

Автоматизована система "Банкрутство та неплатоспроможність": нові можливості для арбітражних керуючих

У зв’язку з впровадженням 1 червня 2024 року в дослідну експлуатацію програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність» (далі – Автоматизована система), є можливість користуватися однією з відокремлених підсистем – електронним кабінетом арбітражного керуючого. Який дозволяє арбітражним керуючим авторизовано працювати, подавати інформацію до Єдиного реєстру боржників, відносно яких відкрито провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), а також до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України. Усі подані відомості будуть оприлюднені на спеціалізованій сторінці вебсайту Мін'юсту, що забезпечить прозорість і доступність інформації.

Окремо зауважимо, що внесення до Автоматизованої системи відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) арбітражного керуючого на сьогодні, вносяться працівниками Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України протягом 1-2 днів з моменту отримання від адміністратора – Державного підприємства «Національні інформаційні системи» інформації про надання арбітражному керуючому ідентифікаторів доступу до Автоматизованої системи.

Важливо підкреслити, що арбітражним керуючим для отримання ідентифікаторів доступу до Автоматизованої системи не потрібно додатково звертатися до Міністерства юстиції України стосовно внесення відомостей про РНОКПП до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.