Збільшити розмір шрифту ДІЯ

Нотаріат Херсонської області

Перелік державних нотаріальних контор Херсонської області

 

Державний нотаріальний архів Херсонської області

 

Список приватних нотаріусів Херсонської області (по округах)

 

Державні нотаріальні контори/архів, в яких наявні вакантні посади державних нотаріусів

 

Нотаріальні округи Херсонської області, в яких не зареєстровані приватні нотаріуси

 

Графік роботи та прийому громадян державних нотаріальних контор м. Херсона та Херсонської області, Державного нотаріального архіву Херсонської області

План-графік підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, нотаріусів державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на 2023 рік (у новій редакції).

 

Інформаційно-методичні матеріали щодо надання нотаріусами повноважень з прийому-видачі документів для проставлення апостилів

 

Перелік та розміри плати за додаткові послуги правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуги технічного характеру, що надають державні нотаріуси.

 

Інформаційна картка адміністративної послуги з реєстрації приватної нотаріальної діяльності

 

Наказ Міністерства юстиції України від 06.12.2022 № 5441/5 "Деякі питання щодо надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру"

 

Порядок надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру

 

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 09.02.2021 № 46/03-08 "Про внесення змін до наказу Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 09.12.2020 № 881/03-08 "Про затвердження Інструкції для державних нотаріусів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей щодо обліку додаткових послуг правового характеру та обліку коштів, що надходять від отримувачів зазначених послуг"

 

Наказ "Про затвердження інформаційних карток андміністративних послуг з реєстрації приватної нотаріальної діяльності та видачі повторного реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності".